Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zaloguj się

Ludzie Boga. Maryja z Nazaretu - książeczka + DVD

Fabularne
29.9
PLN
Ludzie Boga. Maryja z Nazaretu - książeczka + DVD
instore_only
Dostępność:
brak informacji
Wysyłka w:
1 - 5 dni
Cena: 29,90 zł
Cena netto: 28,48 zł
szt.

Książka z filmem fabularnym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA

Najnowszy film o Matce Bożej!
Najnowszy, jeszcze nieznany w Polsce film poświęcony Matce Jezusa. Jego scenariusz został oparty o przekazy ewangeliczne, ale znalazły się w nim też wątki fikcyjne. „Głównymi postaciami filmu są trzy kobiety, których życia krzyżują się, ale które dokonują zdecydowanie innych wyborów” - powiedział po pokazie filmu w Watykanie papież Benedykt XVI. Nie mniej jednak centralną postacią filmu jest Maryja z Nazaretu.

nośnik: płyta DVD
czas trwania: 200 min

Produkty powiązane

Ludzie Boga. Św. Józef Moscati - książeczka + DVD Ludzie Boga. Św. Józef Moscati - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
"Lekarz ubogich"
Film fabularny prezentujący postać pełną ciepła i dobroci, ale jednocześnie konsekwentną w realizacji swego chrześcijańskiego posłannictwa.  „Dziś pojąłem, że Jezus żyje w każdym chorym…Gdybym leczył tylko ich choroby, byłbym skazany na fiasko. Myślałbym o wszystkim, czego nie umie medycyna, i czułbym bezsilność…” – w tych zaczerpniętych z filmu i skierowanych do s. Helgi zdaniach wyjaśnia Moscatii sens swojego zawodowego powołania, które nie ogranicza się wyłącznie do leczenia ciała. Film mocno akcentuje głęboką wiarę Moscatiego. Nie słowami ale pokazując jak realizował ją w praktyce. W stosunku do chorych i do ludzi, którzy go otaczali.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Św. Józef z Nazaretu - książeczka + DVD Ludzie Boga. Św. Józef z Nazaretu - książeczka + DVD

Reżyseria: Raffaele Mertes
Wzór męstwa i paradygmat ojcostwa
Film wyjątkowy, bo św. Józef do tej pory w filmach biblijnych pojawiał się wyłącznie na drugim planie. Dopiero w filmie Mertesa staje się centralną postacią opowieści.
Przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia Józefa. Ze względu na lakoniczność informacji jakie znajdujemy w Nowym Testamencie, wykorzystuje również przekazy pozabiblijne, apokryfy oraz wątki będące owocem wyobraźni scenarzystów.

 

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Św. Maria Goretti - książeczka + DVD Ludzie Boga. Św. Maria Goretti - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD
Ludzie Boga

Reżyseria: Giulio Base
Przejmujący film, który przedstawia biografię św. Marii Gorettii, męczennicy, która zginęła broniąc dziewictwa. Film rozpoczynają sceny z 5 lipca 1902 roku, kiedy w domu zajmowanym przez rodziny Gorettich i Serenellich, młody Aleksander Serenelli brutalnie zaatakował Marię. Przed śmiercią dziewczynka darowała winę swojemu zabójcy. Miała 11 lat, 8 miesięcy i 20 dni. 26 czerwca 1950 roku Pius XII ogłosił Marię Goretti świętą.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Św. Paweł z Tarsu - książeczka + DVD Ludzie Boga. Św. Paweł z Tarsu - książeczka + DVD

Reżyseria: Roger Young
Film fabularny którego scenariusz został oparty na Dziejach Apostolskich i informacjach, które można znaleźć w listach św. Pawła, ale znalazły się tu także wątki fikcyjne.
Film rozpoczynają sceny spotkania z Chrystusem, kiedy podczas podróży do Damaszku doznaje wizji i zostaje oślepiony. Następnie narracja filmu przenosi nas w przeszłość. Poznajemy wydarzenia z okresu, kiedy jeszcze jako Szaweł wykazał się szczególną gorliwością w prześladowaniach chrześcijan. 

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Święta Klara i święty Franciszek - książeczka + DVD Ludzie Boga. Święta Klara i święty Franciszek - książeczka + DVD

Książka z filmem na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Bóg jest Miłością, a Miłosierdzie jest czynem. W Miłości się poczyna, w Miłosierdziu się przejawia. 
Wspaniała,barwna i z rozmachem zrealizowana opowieść, która,w odróżnieniu od innych filmów o św. Franciszku, ma dwóch równorzędnych bohaterów. Reżyser równolegle rozwija opowieść o Klarze i Franciszku, poczynając od przypadkowego spotkania przyszłych świętych Kościoła katolickiego, aż do śmierci   św. Franciszka. 

Cena: 29,00 zł

Ludzie Boga. Święty Franciszek Kuglarz Boży - książeczka + DVD Ludzie Boga. Święty Franciszek Kuglarz Boży - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
Ekranizacja przypowieści „Kwiatki świętego Franciszka”.
Film ten znalazł się na watykańskiej liście 45 filmów o szczególnych wartościach religijnych i artystycznych. Jest świadectwem ufności, że wystarczy pamiętać o Bogu, aby na drodze życia zwalczać siebie dla innych, dla miłości. W opowieści o św. Franciszku nie brakuje też akcentów humorystycznych. Z filmu, podobnie jak z literackiego oryginału, bije radość wiary...

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Święty Tomasz Apostoł - książeczka + DVD Ludzie Boga. Święty Tomasz Apostoł - książeczka + DVD

Reżyseria: Raffaelle Mertes
Książka z filmem DVD
Ludzie Boga

Film swobodnie traktuje i rozwija wątki znane z Ewangelii, uzupełnia je o kontekst polityczny.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Wizja Święta Hildegarda z Bingen - książeczka + DVD Ludzie Boga. Wizja Święta Hildegarda z Bingen - książeczka + DVD

Książka z filmem kostiumowym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Film nie przedstawia pełnej biografii świętej Hildegardy z Bingen (1098 – 1179). Oglądamy ją w momentach kluczowych dla zrozumienia jej działalności i poglądów, od chwili kiedy jako ośmioletnia dziewczynka została oddana na wychowanie do klasztoru, aż do decyzji o podjęcia podróży misyjnych w wieku 60 lat. Jej droga do świętości, podobnie jak w przypadku innych świętych, nie była  łatwa. Często pozostawała w konflikcie z przełożonymi z którymi nieraz wdawała się w polemikę, a jej wizje wielu uznawało za fałszerstwo lub pochodzące od Diabła.

 

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Abraham Przymierze z Bogiem - książeczka + DVD Ludzie Boga. Abraham Przymierze z Bogiem - książeczka + DVD

Książka z filmem kostiumowym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Postać Abrahama  nie doczekała się zbyt wielu poświęconych sobie filmowych biografii. Zrealizowany w gwiazdorskiej obsadzie film ze znakomitą, jedną z najlepszych w karierze Richarda Harrisa kreacją w roli tytułowej. 
Scenariusz prezentuje wydarzenia zgodnie z tym co czytamy w „Biblii”, jednak twórcy uzupełniają narrację wątkami, które w celach dramaturgicznych  uzupełniają biblijną opowieść zachowując jej przesłanie.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Bł. Jan XXIII Papież pokoju - książeczka + DVD Ludzie Boga. Bł. Jan XXIII Papież pokoju - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD
Ludzie Boga

Przedstawia pełną biografię papieża, od czasów młodości aż do czasu Soboru Watykańskiego II i śmierci.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Fatima Objawienia Maryi - książeczka + DVD Ludzie Boga. Fatima Objawienia Maryi - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD
Ludzie Boga

Film przestawia historię objawienia Matki Bożej Fatimskiej trójce pastuszków w maju 1917 roku, ale nie ogranicza się wyłącznie do wiernego i w miarę zgodnego z faktami przedstawienia okoliczności objawienia. Reżyser Fabrizio Costa starannie nakreśla też obraz sytuacji społeczno-politycznej Portugalii na początku XX wieku, kiedy duże wpływy polityczne zaczęły uzyskiwać ruchy i organizacje antykościelne, inspirowane przez loże wolnomularskie.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Genesis Księga Rodzaju - książeczka + DVD Ludzie Boga. Genesis Księga Rodzaju - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Reżyseria: Ermanno Olmi
Muzyka: Ennio Morricone
Reżyser w oryginalny sposób przedstawił na ekranie Księgę Rodzaju poczynając od Stworzenia, poprzez historię Adama i Ewy, Kaina i Abla, aż do potopu i Noego.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Guadalupe Cudowny Obraz - książeczka + DVD Ludzie Boga. Guadalupe Cudowny Obraz - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD
Ludzie Boga

Reżyseria: Santiago Parra
Wystepują: Jose Cartol Ruiz, Pedro Armendariz, Angelica Aragon

Niezwykły Dar Maryi na wzgórzu Tepeyac
Kameralny, zrealizowany skromnymi środkami film Santiago Parra to znakomite, pełne szczerości i prostoty dzieło zrealizowany w 475 rocznicę objawień w Guadalupe. Film rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. Prolog przenosi nas do 1531 roku, kiedy nawrócony niedawno Juan Diego zmierza do kościoła. Następnie przenosimy się do czasów nam współczesnych.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Jakub Drabina do Nieba - książeczka + DVD Ludzie Boga. Jakub Drabina do Nieba - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
Peter Hall wiernie przedstawia wydarzenia opisane w Księdze Rodzaju, począwszy od sporu o pierworództwo pomiędzy Jakubem i Ezawem, aż do powrotu do Kanaanu.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Józef Prorocze sny - książeczka + DVD Ludzie Boga. Józef Prorocze sny - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
Film przedstawia dramatyczne dzieje biblijnego bohatera sprzedanego w niewolę przez zawistnych braci.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Mądry król Salomon - książeczka + DVD Ludzie Boga. Mądry król Salomon - książeczka + DVD

Książka z filmem na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Reżyseria: Roger Young

Kolejna część monumentalnego międzynarodowego cyklu telewizyjnych adaptacji Biblii. Miniserial przedstawia dramatyczne koleje losu króla Salomona zgodnie z Księgą Królewską, ale niektóre wątki biblijnej opowieści zostały znacznie rozszerzone. „Salomon” został zrealizowany w gwiazdorskiej obsadzie (Max von Sydon, Vivica A. Fox, Anouk Aimée), a w roli tytułowej wystąpił Ben Cross.
W książeczce wprowadzenie do katechezy.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Mojżesz - książeczka + DVD Ludzie Boga. Mojżesz - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
Najwierniejsza, chociaż z nielicznymi - wynikającymi z dramaturgicznych wymogów zmianami w scenariuszu - próba przedstawienia historii biblijnego patriarchy zrealizowana w znakomitej obsadzie. 

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Prorok Jeremiasz - książeczka + DVD Ludzie Boga. Prorok Jeremiasz - książeczka + DVD

Książka z filmem na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Wprowadzenie do katechezy
W teologii widzi się w Jeremiaszu zapowiedź niewinnie cierpiącego Chrystusa, który przez swoją śmierć daje wierzącym w Niego nowe życie. Dla dzisiejszego człowieka, spragnionego akceptacji otoczenia, Jeremiasz nie jest postacią łatwą do naśladowania. Za wierność swojemu powołaniu musi zapłacić niezrozumieniem i odrzuceniem. Koleje życia i misji biblijnego proroka reżyser Harry Winer wzbogacił wątkami fikcyjnymi. Z jednej strony jest to opowieść o człowieku, który wbrew wszystkim, nieugięcie głosi swoje proroctwa, a z drugiej o tym, że nie wystarczy tylko słuchać, by odkryć prawdę. 

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Siostra Pascalina. Kobieta w Watykanie - książeczka + DVD Ludzie Boga. Siostra Pascalina. Kobieta w Watykanie - książeczka + DVD

Reżyseria: Marcus O.Rosenmuller
Powiernica Piusa XII
Film DVD z książeczką, który przedstawia życie niezwykłej kobiety, jaką była Pascalina, czyli Józefina Lehnert.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Bł. Jan Dunst Szkot - książeczka + DVD Ludzie Boga. Bł. Jan Dunst Szkot - książeczka + DVD

Reżyseria: Fernando Muraca
Książka z filmem DVD
Ludzie Boga

Obrońca Niepokalanego Poczęcia
Jan Duns Szkot  uważany jest za jednego z trzech najważniejszych filozofów i teologów  średniowiecza. Miał ogromny wpływ zarówno na rozwój myśli katolickiej.
Imię błogosławionego najczęściej kojarzone jest z Niepokalanym Poczęciem Maryi, którego był obrońcą i dla którego wypracował doktrynę. To właśnie jego doktryna była podstawą do ogłoszenia w 1854 r. dogmatu o Niepokalanym Poczęciu Maryi.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Święty Jan Bosko - książeczka + DVD Ludzie Boga. Święty Jan Bosko - książeczka + DVD

Książka z filmem kostiumowym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Ojciec i nauczyciel młodzieży
Film o życiu i dokonaniach św. Jana Bosko. Doskonały dla całej rodziny, szczególny młodzieży!
Podstawowym celem działalności św. Jana Bosko była ewangelizacja i pomoc chłopcom ulicy poprzez rozwój oratoriów i zakładów salezjańskich.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Święty Franciszek - książeczka + DVD Ludzie Boga. Święty Franciszek - książeczka + DVD

Książka z filmem fabularnym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
"Idź odbuduj mó Kościół, gdyż popada w ruinę"

Opowieść o życiu św. Franciszka z Asyżu, założyciela zakonu franciszkanów. Wzruszająca historia młodego człowieka, pochodzącego z bogatej kupieckiej rodziny, marzącego o rycerskiej sławie, darzącego uczuciem piękną Klarę. Porzuca to wszystko, by poślubić "siostrę biedę" i żyć wśród najuboższych, niosąc pomoc trędowatym...

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Apostoł Piotr i ostatnia wiczerza - książeczka + DVD Ludzie Boga. Apostoł Piotr i ostatnia wiczerza - książeczka + DVD

Reżyseria: Gabriel Sabloff
Książka z filmem DVD
Ludzie Boga

Ty jesteś Piotr, czyli skała,
i na tej  skale zbuduję Kościół mój
Dołączony do książki film rozpoczyna się u schyłku życia św. Piotra, który oczekuje w więzieniu na egzekucję.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Księga Rut - książeczka + DVD Ludzie Boga. Księga Rut - książeczka + DVD

Książka z filmem kostiumowym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Pełnometrażowa ekranizacja Księgi Rut. Zrealizowana z dużą wiernością dla biblijnego tekstu. Opowieść o dobrej synowej snuje dziadek Dawida, przyszłego króla Izraela. Dramat rozpoczyna się po śmierci męża Noemi, która  pozostaje sama z dwoma synami żyjąc w wielkim niedostatku.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Historia św. Franciszka - książeczka + DVD Ludzie Boga. Historia św. Franciszka - książeczka + DVD

Książka z filmem kostiumowym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Fakty - Cuda - Tajemnice

Dołączony do książki film dokumentalny Historia Św. Franciszka z Asyżu Aleksandry Gigante jest próbą odpowiedzi na wiele pytań
związanych z jego biografią i działalnością.

Cena: 24,90 zł

Jan Paweł I Uśmiech Boga - DVD Jan Paweł I Uśmiech Boga - DVD

Reżyseria: Giorgio Capitani
To pierwszy film fabularny poświęcony papieżowi Janowi Pawłowi I, który zmarł w 33. dniu swojego pontyfikatu. Scenarzyści, prócz udokumentowanych dobrze znanych faktów, przedstawiają także wydarzenia, co do których nie ma pewności, czy w rzeczywistości zaistniały. Premierowy pokaz filmu odbył się 8 października 2006 roku z udziałem Papieża Benedykta XVI, który po projekcji powiedział: „Mogliśmy (…) przypomnieć sobie miłą i łagodną postać Papieża mocnego w wierze, trzymającego się zasad, ale zawsze otwartego i uśmiechniętego...”

 

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Chi Rho Tajemnica 4 - książeczka + DVD Ludzie Boga. Chi Rho Tajemnica 4 - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD
Ludzie Boga
dla młodych odkrywców
Znany biblista profesor Petersen został porwany przez złego agenta, który stawia mu ultimatum: jeśli nie pomoże zmienić biegu biblijnych historii, nigdy więcej nie zobaczy swojej córki Cory. W obawie o jej życie profesor ulega złoczyńcy.
le Cora nie zamierza siedzieć bezczynnie! Za pomocą cudownego urządzenia o nazwie Cubus Temporis także cofa się w czasie i wyrusza na karkołomną misję, aby odnaleźć ojca i zniweczyć plany złego agenta...

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Jezus z Nazaretu cz. 1 - książeczka + DVD Ludzie Boga. Jezus z Nazaretu cz. 1 - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
Przejmujący obraz życia, śmierci i zmartwychwstania cz.1
Dołączony do książki film „Jezus z Nazaretu” Franco Zeffirellego to najpopularniejszy, wierny Ewangelii,  zrealizowany z rozmachem i w gwiazdorskiej obsadzie film o życiu, nauczaniu i zmartwychwstaniu Jezusa. Centralną postacią jest Jezus i na nim oraz Jego przesłaniu skupia się uwaga widza.

Cena: 29,99 zł

Ludzie Boga. Jezus z Nazaretu cz. 2 - książeczka + DVD Ludzie Boga. Jezus z Nazaretu cz. 2 - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
Przejmujący obraz życia, śmierci i zmartwychwstania cz. 2
Dołączony do książki film „Jezus z Nazaretu” Franco Zeffirellego to najpopularniejszy, wierny Ewangelii,  zrealizowany z rozmachem i w gwiazdorskiej obsadzie film o życiu, nauczaniu i zmartwychwstaniu Jezusa. Centralną postacią jest Jezus i na nim oraz Jego przesłaniu skupia się uwaga widza.

Cena: 29,99 zł

Ludzie Boga. Tajemnica obecności Jezusa - książeczka + DVD Ludzie Boga. Tajemnica obecności Jezusa - książeczka + DVD

Książka z filmem dokumentalnym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Fakty - Cuda - Tajemnice

Historia Bożego Ciała, jednego z głównych świąt katolickich

Cena: 24,99 zł

Ludzie Boga. Cuda Marcelino - książeczka + DVD Ludzie Boga. Cuda Marcelino - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Marcelino chleb i wino

Cena: 29,00 zł

Ludzie Boga. Święta Joanna D`Arc - książeczka + DVD Ludzie Boga. Święta Joanna D`Arc - książeczka + DVD

Książka z filmem na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Bóg Ją powołał do bohaterskich czynów

Cena: 29,00 zł

Ludzie Boga. Całun - książeczka + DVD Ludzie Boga. Całun - książeczka + DVD

Książka z filmem dokumentalnym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Tajemnice płótna z Turynu

Czy przechowywany w Turynie całun, na którym widnieje odcisk ciała mężczyzny, jest rzeczywiście tym, w który zawinięto ciało Jezusa po zdjęciu z krzyża? Dołączony do książki film Davida Rolfe przedstawia historię najnowszych badań Całunu, fascynującą historię wędrówki płótna na przestrzeni wieków z Edessy i Konstantynopola aż do Turynu. Centralny punkt filmu stanowi wizualizacja całunu w 3D.

 

Cena: 24,99 zł

Ludzie Boga. Mojżesz prawodawca cz. 1 - książeczka + DVD Ludzie Boga. Mojżesz prawodawca cz. 1 - książeczka + DVD

Książka z filmem na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
cz. 1.

Dołączony do książki film „Mojżesz Prawodawca” został nakręcony z rozmachem z udziałem wielu znanych gwiazd. W roli tytułowej wystąpił Burt Lancaster, partnerowali mu m.in. Irene Papas, Michele Placido (Ośmiornica) i Ingrid Thulin, a muzykę skomponował  Ennio Morricone.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Mojżesz prawodawca cz. 2 - książeczka + DVD Ludzie Boga. Mojżesz prawodawca cz. 2 - książeczka + DVD

Książka z filmem DVD Ludzie Boga
cz. 2.
Dołączony do książki film „Mojżesz Prawodawca” został nakręcony z rozmachem z udziałem wielu znanych gwiazd. W roli tytułowej wystąpił Burt Lancaster, partnerowali mu m.in. Irene Papas, Michele Placido (Ośmiornica) i Ingrid Thulin, a muzykę skomponował  Ennio Morricone.

Cena: 29,90 zł

Ludzie Boga. Pod płaszczem gwiazd - książeczka + DVD Ludzie Boga. Pod płaszczem gwiazd - książeczka + DVD

W reżyserii Oscara Parry Carrizosa na podstawie książki: O. Jose Martineza Puche
Męczeńska śmierć dominikanów
Po raz pierwszy zakłamywany przez lata temat prześladowań Kościoła w Hiszpanii w czasie wojny domowej zaistniał w filmie fabularnym. Ta prawdziwa, oparta na faktach opowieść wydarzyła się w 1936 roku w małym miasteczku Almagro na początku wojny domowej, gdzie republikanie zamordowali 20 dominikanów. Film porusza mało znany i omijany przez mainstreamowe media temat okrutnych prześladowań Kościoła Katolickiego w Hiszpanii w czasie wojny domowej w latach 1936-1939 r. Przesłaniem są miłość i przebaczenie na podstawie świadectwa wiary dominikanów. Wydarzenia zostały przedstawione w sposób zgodny z faktami, większość zdjęć zrealizowano w miejscach wydarzeń.

W 2014 roku „Pod płaszczem z gwiazd” zdobył drugą nagrodę w kategorii filmów fabularnych na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie, a także nagrodę Guacari de Oro na Monteria Film Festival w Kolumbii. Do tej pory w Polsce nie wydano filmu podejmującego podobny temat.

Cena: 34,99 zł

Ludzie Boga. Chwila z Ojcem Pio - książeczka + DVD Ludzie Boga. Chwila z Ojcem Pio - książeczka + DVD

Książka z filmem dokumentalnym na DVD z cyklu LUDZIE BOGA
Dlaczego postać Ojca Pio budziła tak wiele kontrowersji? O co był oskarżany? Proroctwa, uzdrowienia i stygmaty.
Niezwykle wartościowy film dokumentalny o św. Ojcu Pio. Najciekawszą część stanowią archiwalne nagrania ukazujące postać Świętego. Widzimy go m.in.: jak błogosławi wiernych, gdy się modli, w czasie posiłku ze współbraćmi...

Cena: 24,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Katalog SPLENDOR24.pl

Nowości

Karolina - DVD Karolina - DVD 34,90 zł


Polska Ikona Polska Ikona 19,95 zł

Zamach na prawdę Zamach na prawdę 29,90 zł 34,90 zł

Promocje

Zakazana historia 8 Zakazana historia 8 24,90 zł 29,90 zł


Zakazana historia 11 Zakazana historia 11 24,90 zł 29,90 zł

Wyzwanie i odpowiedź! Wyzwanie i odpowiedź! 2,00 zł 12,00 zł

Najpiękniejsze ptaki Najpiękniejsze ptaki 29,00 zł 39,00 zł

Polska w niewoli 1945-1989 Polska w niewoli 1945-1989 39,90 zł 49,90 zł


Dzieci bez dzieciństwa Dzieci bez dzieciństwa 10,08 zł 14,00 zł

Gdy brat staje się katem Gdy brat staje się katem 14,50 zł 34,90 zł

Ogród - sama radość! Lato Ogród - sama radość! Lato 11,90 zł 25,50 zł

Dziewczyny wyklęte Dziewczyny wyklęte 39,90 zł 44,90 zł

Lecznicza dieta Alleluja Lecznicza dieta Alleluja 32,50 zł 39,00 zł

Zakazana historia 9 Zakazana historia 9 19,90 zł 25,00 złOczami Bożej Miłości Oczami Bożej Miłości 24,90 zł 29,90 zł


Wacek i jego pies Wacek i jego pies 24,90 zł 29,90 złZakazana historia 7 Zakazana historia 7 24,90 zł 29,90 zł


Czarna księga masonerii Czarna księga masonerii 42,00 zł 47,00 zł

Zakazana historia 10 Zakazana historia 10 24,90 zł 29,90 zł

Dokąd idziesz, Ojczyzno? Dokąd idziesz, Ojczyzno? 9,90 zł 24,90 złZapiski Mohera Zapiski Mohera                                                        12,00 zł 35,00 złPlan Daniela Plan Daniela 29,90 zł 34,90 zł


Wołyń we krwi 1943 Wołyń we krwi 1943 34,90 zł 39,90 zł


Patroni Polski Patroni Polski 14,90 zł 19,90 zł

Zakazana historia 3 Zakazana historia 3 19,90 zł 25,00 zł

Kuchnia domowa dla diabetyków Kuchnia domowa dla diabetyków 34,90 zł 39,90 zł

Jezus mówi do dzieci Jezus mówi do dzieci 34,90 zł 39,90 zł

Cud Eucharystyczny Cud Eucharystyczny 19,90 zł 29,90 zł


Dzieci bez dzieciństwa Dzieci bez dzieciństwa 10,08 zł 14,00 zł

Objawienia Maryjne w Polsce Objawienia Maryjne w Polsce 14,90 zł 19,90 zł


Zakazana historia 1 Zakazana historia 1 19,90 zł 25,00 zł

Rzym Jana Pawła II Rzym Jana Pawła II 14,90 zł 19,90 zł

Wielka historia Polski Wielka historia Polski 89,00 zł 110,00 zł

Pory roku na talerzu Pory roku na talerzu 39,00 zł 49,90 złPod smaganiem samumu Pod smaganiem samumu 19,90 zł 44,90 złRodzinna księga modlitw Rodzinna księga modlitw 39,90 zł 44,90 złMocni ludzie Mocni ludzie 39,90 zł 45,00 zł

Rymowanki polskie Rymowanki polskie 24,90 zł 29,90 zł

Sprawa Lecha Wałęsy Sprawa Lecha Wałęsy 10,00 zł 29,90 zł
I was prześladować będą I was prześladować będą 14,50 zł 35,00 zł

Moherowe berety Moherowe berety 16,80 zł 25,90 zł


Domowa apteka św. Hildegardy Domowa apteka św. Hildegardy 34,90 zł 39,90 zł
Pyszne dania dla zdrowego serca Pyszne dania dla zdrowego serca 24,90 zł 55,00 zł

Elementarz juniora Elementarz juniora 12,00 zł 17,00 zł

Święte rodzicielstwo Święte rodzicielstwo 34,90 zł 39,90 zł


Wałęsa Człowiek z teczki Wałęsa Człowiek z teczki 19,90 zł 39,90 zł

189 przepisów siostry Marii 189 przepisów siostry Marii 29,90 zł 37,90 zł


Wpisani w Ciebie Nadzieją Wpisani w Ciebie Nadzieją 4,00 zł 15,90 zł


Niewolnicy słońca Niewolnicy słońca 29,90 zł 45,00 zł


Józef Piłsudski Józef Piłsudski 54,90 zł 59,00 zł

Masoneria polska 2014 Masoneria polska 2014 39,90 zł 45,00 zł


Ziemia Święta Ziemia Święta 69,00 zł 79,00 zł

Śladami Jana Pawła II Śladami Jana Pawła II 34,90 zł 39,90 zł


Sybirska odyseja Sybirska odyseja 29,50 zł 42,00 zł


Ekspansja Kremla Ekspansja Kremla 29,90 zł 39,90 zł


Ciasta, torty i inne desery Ciasta, torty i inne desery 34,90 zł 49,90 zł


Miesięcznik WNR

Strona wykorzystuje cookies. Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71k.c.).

Za obsługę i bezpieczeństwo finansowych transakcji elektronicznych odpowiada Dotpay S.A.


Click Shop | Hosting home.pl