http://fnp.pl/wnr/default.html http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/inne/czytac-aby-byc-madrym-339/

 

Promocja dnia

Cristiada Cristiada 3,90 zł 19,90 zł

Newsletter

Zgadzając się na otrzymywanie Newslettera będziesz otrzymywać e-maile:

- z informacjami o nowościach, promocjach i przedsprzedażach;

- informujące o dniach darmowej wysyłki;

- kupony rabatowe.

 

Informacje dotyczące prenumerata Newslettera Sklepu www.splendor24.pl

 • Klient może wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie Newslettera ze Sklepu, zapisując się na jego subskrypcję na stronie Internetowej www.splendor24.pl w zakładce „Newsletter”. Dokonanie zapisu na subskrypcję Newslettera odbywa się poprzez podanie swojego adresu e-mail, na który przesłany zostanie e-mail zwrotny z prośbą o potwierdzenie (wyodrębniony link do kliknięcia) prenumeraty Newslettera.
 • W mailu potwierdzającym zgodę na prenumeratę Newslettera, Klient zostanie poinformowany (przed potwierdzeniem) o przysługujących mu prawach, szczególnie o ochronie jego danych i możliwości zaprzestania prenumeraty w dowolnym momencie, etc.

 • Subskrypcja Newlettera jest darmowa, dobrowolna i niezależna od dokonywanych zakupów w Sklepie. Klient nie musi posiadać w Sklepie własnego konta.
 • Wyrażając zgodę na otrzymywanie Newslettera, Klient wyraża zgodę na przesyłanie mu informacji handlowych o produktach Sklepu, promocjach, wyprzedażach etc. drogą elektroniczną – zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
 • Wyrażając zgodę na otrzymywanie Newslettera, Klient wyraża jednocześnie zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych (adresu e-mail i zawartych w nim danych) na potrzeby subskrypcji (przesyłania) Newslettera, umieszczenia i przechowywania
  swoich danych w bazie Sklepu, - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
  o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późń. zm.).
 • Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity Dz.U. z 2014 r. poz 1182), wszystkie dane osobowe Klientów Sklepu w tym również ich adresy e-mail są przechowywane i chronione przez Podmiot prowadzący Sklep – Nasza Przyszłość Sp. z o.o, odział w Szczecinku, ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek. Według zgłoszenia do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO), dane osobowe Klientów Sklepu, są zabezpieczane i chronione na „poziomie wysokim”.

 • Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie na potrzeby Podmiotu prowadzącego Sklep tzn. Nasza Przyszłość Sp. z o.o. nie są udostępniane osobom trzecim.

 • Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikacji, jak również żądania ich usunięcia przez Sklep.

 • Klient może w każdej chwili wyrazić żądanie zaprzestania otrzymywania informacji handlowych tzn. wypisać się z Newslettera na stronie internetowej www.splendor24.pl w zakładce – „Newsletter” (wpisując tam swój e-mail) lub zawiadamiając o tym Sklep, wysyłając wiadomość na adres: splendor24@fnp.pl lub telefonicznie: 94 373 11 60.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Strona wykorzystuje cookies. Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71k.c.).

 

Obsługa i bezpieczeństwo
transakcji Dotpay S.A.

  

   Opieka prawna nad Regulaminem
   Rzetelna Grupa Sp. o. o. - certyfikat >


 

 

Click Shop | Hosting home.pl